teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne Puchar Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie 2014 - 10km w dniu 01.12.2013

Tabela wyników: 10km kobiet

10km open - 10km mężczyzn - 10km kobiet - M18 - M20 - M30 - M40 - M50 - M60 - K18 - K20 - K30 - K40 - K50 - K60

Tabela wyników: 10km kobiet

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik strata
1 152 MAŁGORZATA MICHALAK- MATTAR 1985 ŁÓDŹ POL SZAKALE BAŁUT 00:43:26
2 49 KATARZYNA ŻBIKOWSKA-JUSIS 1983 ŁÓDŹ POL KOBIETKIBIEGAJA.PL / KB ARTURÓWEK ŁÓDŹ 00:44:23 00:00:57
3 53 MAGDALENA ZIÓŁEK 1978 JÓZEFOSŁAW POL ŁÓDŹ RUNNING TEAM 00:44:59 00:01:33
4 153 JOANNA MODRZYNSKA 1981 LODZ POL PARKRUN/RYSIOTEAM 00:45:17 00:01:51
5 356 MILENA GRABSKA-GRZEGORCZYK 1978 PABIANICE POL 00:45:40 00:02:14
6 47 MARTA BARAŃSKA 1986 KLESZCZÓW POL LKS OMEGA KLESZCZÓW 00:45:48 00:02:22
7 224 EWA OCHMAŃSKA 1973 ŁÓDŹ POL 00:47:00 00:03:34
8 19 MONIKA STROBIN 1981 ŁÓDŹ POL OXYGEN 00:48:14 00:04:48
9 378 KALINA SOLECKA 1991 ŁÓDŹ POL 00:48:26 00:05:00
10 56 KAMILA PACHOLEC 1984 ŁÓDŹ POL DRUŻYNA DOZ / KRWINKA 00:49:31 00:06:05
11 116 MARTA MIKOŁAJCZYK 1979 ŁÓDŹ POL CRAZY RACING TEAM 00:50:25 00:06:59
12 232 MAGDALENA CHEŁMICKA 1971 ŁÓDŹ POL RMD MONTRAIL TEAM, FB KRYNICA 00:50:51 00:07:25
13 31 EWELINA TRAWCZYŃSKA 1977 ŁÓDŹ POL DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE 00:51:36 00:08:10
14 303 JUSTYNA POKORSKA 1992 ŁÓDŹ POL 00:51:40 00:08:14
15 141 BEATA KICIŃSKA- KOKOTEK 1981 ŁÓDŹ POL KITA TEAM 00:52:22 00:08:56
16 199 MARTA BRYSZEWSKA 1978 ZGIERZ POL 00:53:04 00:09:38
17 98 ANNA WOJCIECH 1985 PYRZYCE POL 00:53:10 00:09:44
18 346 BARBARA PRZEPIÓRKA 1988 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI POL 00:53:15 00:09:49
19 154 LUDMIŁA MORAWSKA-BAYKOWSKA 1978 PABIANICE POL KORONA PABIANICE 00:53:54 00:10:28
20 114 PAULINA CYNIAK 1977 ŁÓDŹ POL DRUŻYNA DOZ 00:53:57 00:10:31
21 374 MARYSIA SKONECZNA 1986 WARSZAWA POL TRIKOTTA 00:54:18 00:10:52
22 113 EWA PATROWICZ 1975 ŁÓDŹ POL 00:54:21 00:10:55
23 69 EWA WONKO 1986 ŁÓDŹ POL RYSIO TEAM/ PARKRUN ŁÓDŹ 00:54:33 00:11:07
24 132 ALICJA DĄBROWSKA 1976 ŁÓDŹ POL 00:54:45 00:11:19
25 286 MARTA ZIĘBA 1986 ŁÓDŹ POL BIEGAMPOLODZI.PL 00:55:50 00:12:24
26 27 AGNIESZKA BŁOCH 1974 HUTA DLUTOWSKA POL KORONA PABIANICE 00:55:57 00:12:31
27 9 GENOWEFA LANGE 1972 BEŁCHATÓW POL 00:56:17 00:12:51
28 176 ALICJA WIRSKA-PŁONKA 1979 ZGIERZ POL DDOZ 00:57:04 00:13:38
29 234 ALEKSANDRA PARUSZEWSKA 1978 ŁÓDŹ POL 00:57:20 00:13:54
30 359 MAŁGORZATA PEDA 1955 ŁÓDŹ POL 00:58:12 00:14:46
31 317 OLA MAJCHRZAK 1986 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI POL 00:58:18 00:14:52
32 264 JADWIGA WIKTOREK 1950 ŁÓDŹ POL 00:58:23 00:14:57
33 82 MARTA BUJACZ 1985 ŁÓDŹ POL DRUŻYNA DOZ 00:58:46 00:15:20
34 231 ALEKSANDRA KARAŚ 1962 ŁÓDŹ POL PARKRUN-ŁÓDŹ 00:59:09 00:15:43
34 13 DOROTA WOJCIECHOWSKA 1981 ŁÓDŹ POL DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE 00:59:09 00:15:43
36 131 MAGDALENA BOGUSŁAWSKA 1967 LUTOMIERSK POL NIECH Z NAS DZIECI PRZYKŁAD BIORĄ 00:59:28 00:16:02
37 34 AGNIESZKA PIWOŃSKA 1972 ŁÓDŹ POL 00:59:52 00:16:26
38 213 MAŁGORZATA RUTKOWSKA 1984 ŁÓDŹ POL DOZ 00:59:53 00:16:27
39 244 ANNA ORŁOWSKA 1990 ŁÓDŹ POL 01:00:15 00:16:49
40 366 PAULINA KALINOWSKA 1980 ŁÓDŹ POL 01:00:21 00:16:55
41 95 MARZENA JĘCZMIŃSKA 1980 POL 01:00:23 00:16:57
42 252 AGNIESZKA WOŹNICKA 1981 ŁÓDŹ POL 01:02:01 00:18:35
43 287 HELENA RYBA 1969 OPOCZNO POL 01:02:13 00:18:47
44 352 MAGDALENA PRZYBYŁ 1971 ŁÓDŹ POL DRUŻYNA DBAM O ZDROWIE 01:02:38 00:19:12
45 235 MAŁGORZATA ZIĘBA 1963 ŁÓDŹ POL 01:03:43 00:20:17
46 296 EDYTA WODZIŃSKA 1985 ŁÓDŹ POL 01:04:03 00:20:37
47 158 MONIKA OSIŃSKA 1975 ŁÓDŹ POL 01:04:04 00:20:38
48 87 MONIKA SZREITER 1974 PABIANICE POL DOZ 01:04:32 00:21:06
49 321 MARTA BIEŃ 1988 DŁUGOPOLE ZDRÓJ POL URTICA TEAM 01:06:11 00:22:45
50 97 BOGUSŁAWA KASPRZAK 1967 WROCŁAW POL URTICA TEAM 01:06:29 00:23:03

« poprzednia 1 2 następna »

M18 (ur.1993-1994), M20 (ur.1992-1983), M30 (ur.1982-1973), M40 (ur.1972-1963), M50 (ur.1962-1953), M60 (ur.1952-1943), M70+ (ur.1942 i starsi), K18 (ur.1993-1994), K20 (ur.1992-1983), K30 (ur.1982-1973), K40 (ur.1972-1963), K50 (ur.1962-1953), K60+ (ur.1952 i starsze)

DNS - nie wystartował(a), DNF - nie ukończył(a), DSQ - dyskwalifikacja na podstawie punktu IV.18 regulaminu zawodów (niezwrócenie numeru z chipem)

Statystyka wyników w 10km kobiet

najlepszy wynik 00:43:26
najgorszy wynik 01:20:31

Statystyka prędkości w 10km kobiet

najwyższa śr. prędkość 13.81 km/h
najniższa śr. prędkość 7.45 km/h

Statystyka tempa w 10km kobiet

najlepsze śr. tempo 00:04:21 min/km
najgorsze śr. tempo 00:08:04 min/km