teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne I Zalew Biegaczy w dniu 21.08.2016

Tabela wyników: 12,5 KM M20

12,5 KM OPEN - 12,5 KM K - 12,5 KM M - 
12,5 KM K20 - 12,5 KM M20 - 12,5 KM K30 - 12,5 KM M30 - 12,5 KM K40 - 12,5 KM M40 - 12,5 KM K50 - 12,5 KM M50 - 12,5 KM K60 - 12,5 KM M60 - 
12,5 Mundurowi K - 12,5 Mundurowi M - 12,5 Poraj K - 12,5 Poraj M - 
12,5 KM NW OPEN - 12,5 KM NW K - 12,5 KM NW M - 
12,5 KM NW K20 - 12,5 KM NW M20 - 12,5 KM NW K30 - 12,5 KM NW M30 - 12,5 KM NW K40 - 12,5 KM NW M40 - 12,5 KM NW K50 - 12,5 KM NW M50 - 12,5 KM NW K60 - 12,5 KM NW M60 - 
12,5 KM PW OPEN - 12,5 KM PW K - 12,5 KM PW M - 
5 KM OPEN - 5 KM K - 5 KM M

Tabela wyników: 12,5 KM M20

miejsce numer zawodnik rocznik klub wynik strata
1 272 DAWID KLAYBOR 1990 34 BK PANCERNA ŻAGAŃ 00:42:43
2 133 JAKUB CABAN 1988 UKS Pilawa Moskorzew 00:47:36 00:04:53
3 105 RAFAŁ FORMICKI 1995 Victoria Zawiercie 00:48:09 00:05:26
4 208 BARTŁOMIEJ OLBRYCH 1987 nastopy.pl Running Team 00:49:23 00:06:40
5 114 MATEUSZ CAŁEK 1991 SP-Bikes Sportowy Poraj 00:50:09 00:07:26
6 238 BARTŁOMIEJ GAWEŁ 1995 FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY 00:51:16 00:08:33
7 72 MARCIN SZMUKIER 1995 Koziegłowy 00:52:21 00:09:38
8 142 MICHAŁ PASZKIEWICZ 1988 00:53:24 00:10:41
9 176 WOJCIECH KUŹBIŃSKI 1993 Wieluń Biega 00:56:53 00:14:10
10 191 BARTŁOMIEJ ŚWIERDZA 1992 KM PSP MYSZKÓW 00:58:00 00:15:17
11 31 ŁUKASZ JAKÓBCZAK 1990 BIEGAJ Z ZARKAMI 01:00:13 00:17:30
12 216 strażak MICHAŁ GROMEK 1990 01:03:04 00:20:21
13 116 BARTOSZ CAŁEK 1988 SP-Bikes Sportowy Poraj 01:04:54 00:22:11
14 134 ADRIAN ZARĘBSKI 1988 01:05:44 00:23:01
15 269 PIOTR SOBCZAK 1987 01:07:23 00:24:40
16 60 PIOTR ZAREMBA 1987 KKTA Blachownia 01:07:35 00:24:52
17 268 DAMIAN MISKO 1992 01:08:24 00:25:41
18 282 PIOTR UFLIK 1990 Życie Częstochowy Team 01:08:39 00:25:56
19 110 PIOTR NADOLSKI 1993 01:10:24 00:27:41
20 168 GRZEGORZ NOWAK 1994 Wolbrom Team 01:10:37 00:27:54
21 278 KRZYSZTOF DZIUBA 1988 DRUŻYNA LUBLINIEC 01:10:39 00:27:56
22 334 PAWEŁ 1990 01:11:38 00:28:55
23 261 BARTOSZ KĄKOL 1995 01:12:54 00:30:11
24 183 KAMIL ABUCKI 1991 01:13:26 00:30:43
25 45 KAROLINA MINKINA 1987 01:14:36 00:31:53
26 44 MACIEJ MINKINA 1987 01:14:37 00:31:54
27 15 ŁUKASZ RAK 1988 01:14:41 00:31:58
28 67 ROBERT POLOK 1993 Bielsko-Biała 01:15:43 00:33:00
29 300 MICHAŁ MILEWSKI 1989 01:15:53 00:33:10
30 328 MICHAŁ WOSZCZYK 1987 01:18:03 00:35:20
31 93 WOJCIECH SURMICKI 1990 Bielsko-Biała 01:18:57 00:36:14
32 251 SZYMON OWCARZ 1998 01:23:29 00:40:46
33 115 KAMIL DASZCZYŃSKI 1991 Lecimy, nie śpimy 01:25:50 00:43:07
34 232 DAMIAN BRZOZOWSKI 1987 01:30:44 00:48:01

Wyniki NORDIC WALKING uwzględniają kary nałożone przez Sędziów: 234 - 1 min; 64 - 2 min; 149 - 2 min; 241 - 1 min.; 32 - 1 min; 33 - 1 min; 249 - 1 min; 172 - 1 min; 62 - 1 min; 85 - 1 min; 152 - 2 min; 339 - 1 min;
Zawodnik z numerem 224 - otrzymał od Sedziów Dyskwalifikację.

Statystyka wyników w 12,5 KM M20

najlepszy wynik 00:42:43
najgorszy wynik 01:30:44

Statystyka prędkości w 12,5 KM M20

najwyższa śr. prędkość 17.55 km/h
najniższa śr. prędkość 8.27 km/h

Statystyka tempa w 12,5 KM M20

najlepsze śr. tempo 00:03:26 min/km
najgorsze śr. tempo 00:07:16 min/km