teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne I Zalew Biegaczy w dniu 21.08.2016

Tabela wyników: 12,5 KM NW OPEN

12,5 KM OPEN - 12,5 KM K - 12,5 KM M - 
12,5 KM K20 - 12,5 KM M20 - 12,5 KM K30 - 12,5 KM M30 - 12,5 KM K40 - 12,5 KM M40 - 12,5 KM K50 - 12,5 KM M50 - 12,5 KM K60 - 12,5 KM M60 - 
12,5 Mundurowi K - 12,5 Mundurowi M - 12,5 Poraj K - 12,5 Poraj M - 
12,5 KM NW OPEN - 12,5 KM NW K - 12,5 KM NW M - 
12,5 KM NW K20 - 12,5 KM NW M20 - 12,5 KM NW K30 - 12,5 KM NW M30 - 12,5 KM NW K40 - 12,5 KM NW M40 - 12,5 KM NW K50 - 12,5 KM NW M50 - 12,5 KM NW K60 - 12,5 KM NW M60 - 
12,5 KM PW OPEN - 12,5 KM PW K - 12,5 KM PW M - 
5 KM OPEN - 5 KM K - 5 KM M

Tabela wyników: 12,5 KM NW OPEN

miejsce numer zawodnik rocznik klub wynik strata
1 247 MICHAŁ OSIŃSKI 1996 01:19:49
2 16 EUGENIUSZ GEMBALA 1961 Amator 01:24:59 00:05:10
3 234 BOGDAN CYRUS 1970 SILESIA NORDIC TEAM 01:25:23 00:05:34
4 220 ZBIGNIEW UJEJSKI 1958 Team Pohulanka 01:30:30 00:10:41
5 249 TADEUSZ WILK 1952 Dąbrowa Nordic Team 01:31:29 00:11:40
6 152 ZBIGNIEW CZARNECKI 1972 Team Pohulanka 01:33:45 00:13:56
7 54 JOANNA BALCERAK-KOLASA 1974 Epoka Nordica Łódź 01:34:17 00:14:28
8 219 JAKUB MĘCIK 2002 SŁONECZNY PATROL MYSZKÓW 01:36:08 00:16:19
9 184 SYLWIA PASIŃSKA - SKOWRON 1977 PRUSZYŃSKI NORDIC WALKING 01:38:31 00:18:42
10 17 VIOLETTA GEMBALA 1965 Amator 01:39:26 00:19:37
11 166 SEBASTIAN SKONIECZNY 1978 BUKAteam 01:39:50 00:20:01
12 244 ELŻBIETA ŻUCHOWICZ 1959 01:40:01 00:20:12
13 279 ZBIGNIEW SŁABKOWSKI 1955 FISZBINKA CZĘSTOCHOWA 01:40:26 00:20:37
14 136 ADAM WRUCIŃSKI 1966 01:40:56 00:21:07
15 70 MARTA PATOCKA 1981 Klub Biegacza Warta 01:41:03 00:21:14
16 73 ELA GODOŃ 1979 01:41:08 00:21:19
17 33 LUCJA WAJZER 1968 Grupa Jura PL 01:41:48 00:21:59
18 292 MAGDALENA DUTKIEWICZ 1980 DABROWA NORDIC TEAM 01:42:35 00:22:46
19 245 KAROLINA TOPÓR 1983 DĄBROWA NORDIC WALKING 01:44:14 00:24:25
20 174 ALEKSANDRA BAKALARZ 1961 Epoka Nordica Łódź 01:44:27 00:24:38
21 32 JÓZEF LESKI 1941 01:45:42 00:25:53
22 120 PAWEŁ DRÓŻDŻ 1964 Epoka Nordica Łódź 01:46:09 00:26:20
23 293 MAŁGORZATA KALAGA 1960 Grupa Jura.Pl NW 01:47:48 00:27:59
24 172 HENRYK STRASZAK 1953 niestowarzyszony 01:48:35 00:28:46
25 86 TOMASZ KOŁACZ 1981 Kijomaniacy 01:49:31 00:29:42
26 64 JOANNA KUŹNIAK 1982 01:50:07 00:30:18
27 160 MARIA KOCHANIAK 1953 Epoka Nordica Łódź 01:51:14 00:31:25
28 6 MAŁGORZATA GŁĄB 1968 01:51:55 00:32:06
29 165 MAGDALENA SKONIECZNA 1978 BUKAteam 01:52:19 00:32:30
30 125 RAFAŁ WROCŁAWSKI 1976 RTB Tracker Podkowa Janów 01:52:46 00:32:57
31 177 KATARZYNA PERUGA 1977 Epoka Nordica Łódź 01:52:47 00:32:58
32 62 ZYGMUNT KURPET 1956 wolny strzelec 01:55:20 00:35:31
33 149 IWONA WÓJCIK 1966 01:55:47 00:35:58
34 339 IREK RESPONDEK 1951 01:56:42 00:36:53
35 227 MARIA WĘGIEL 1949 01:58:05 00:38:16
36 241 ZDZISŁAW BLADOWSKI 1946 EPOKA NORDIC ŁÓDŹ 01:59:12 00:39:23
37 75 OLGA ZIAJA-LIPIEC 1982 02:01:37 00:41:48
38 85 MARTA LIPIEC 1960 02:02:36 00:42:47

Wyniki NORDIC WALKING uwzględniają kary nałożone przez Sędziów: 234 - 1 min; 64 - 2 min; 149 - 2 min; 241 - 1 min.; 32 - 1 min; 33 - 1 min; 249 - 1 min; 172 - 1 min; 62 - 1 min; 85 - 1 min; 152 - 2 min; 339 - 1 min;
Zawodnik z numerem 224 - otrzymał od Sedziów Dyskwalifikację.

Statystyka wyników w 12,5 KM NW OPEN

najlepszy wynik 01:19:49
najgorszy wynik 02:02:36

Statystyka prędkości w 12,5 KM NW OPEN

najwyższa śr. prędkość 9.40 km/h
najniższa śr. prędkość 6.12 km/h

Statystyka tempa w 12,5 KM NW OPEN

najlepsze śr. tempo 00:06:24 min/km
najgorsze śr. tempo 00:09:49 min/km