teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne II Bieg Z Kopyta w dniu 03.09.2016

Tabela wyników: 9 KM M18

9 KM OPEN - 9 KM KOBIETY - 9 KM MĘŻCZYŹNI - 9 KM K18 - 9 KM K40 - 9 KM K60 - 9 KM M18 - 9 KM M40 - 9 KM M60 - 
5 KM OPEN - 5 KM KOBIETY - 5 KM MĘŻCZYŹNI  - 5 KM K18  - 5 KM K40 - 5 KM K60 - 5 KM M18 - 5 KM M40 - 5 KM M60 - 
5 KM NW OPEN - 5 KM NW KOBIETY - 5 KM NW MĘŻCZYŹNI - 5 KM NW K18 - 5 KM NW K40 - 5 KM NW K60 - 5 KM NW M18 - 5 KM NW M40 - 5 KM NW M60

Tabela wyników: 9 KM M18

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik strata
1 86 PAWEŁ KOSEK 1991 TYCHY POL www.pawelkosek.com 00:29:42
2 109 PIOTR MAGIERA 1982 MYSZKOW POL 00:29:59 00:00:17
3 137 GRZEGORZ PITUCH 1981 WYSOKA POL KS WYSOKA 00:30:24 00:00:42
4 101 CYPRIAN TOMZA 1989 CZĘSTOCHOWA POL CKS Budowlani Częstochowa 00:31:14 00:01:32
5 82 MATEUSZ CAŁEK 1991 JASTRZĄB POL SP-Bikes Sportowy Poraj 00:33:20 00:03:38
6 64 MARCIN SZMUKIER 1995 KOZIEGŁOWY POL Koziegłowy 00:34:24 00:04:42
7 17 PIOTR JANOCHA 1979 ŻARKI LETNISKO POL Libero Myszków 00:36:11 00:06:29
8 48 MACIEJ BIRECKI 1991 PRUDNIK POL 00:37:07 00:07:25
9 69 PIOTR POGOCKI 1979 KNURÓW POL 00:38:20 00:08:38
10 129 RAFAŁ PALIGA 1978 TOPOROWICE POL 00:38:31 00:08:49
11 85 KRZYSZTOF TWARDOKES 1979 CYNKÓW POL amator 00:38:33 00:08:51
12 102 ŁUKASZ KACZMAREK 1996 SIEWIERZ POL 3waters 00:39:07 00:09:25
13 90 MICHAŁ SERAFIN 1978 MYSZKÓW POL SERTEAM 00:39:21 00:09:39
14 98 PRZEMYSŁAW FILIPCZYK 1980 KATOWICE POL 00:39:58 00:10:16
15 32 PATRYK FILIPSKI 1986 CZĘSTOCHOWA POL 00:40:01 00:10:19
16 95 BARTOSZ CAŁEK 1988 JASTRZĄB POL SP-Bikes Sportowy Poraj 00:40:33 00:10:51
17 58 KAMIL BALWIERZ 1992 MZYKI POL 00:40:46 00:11:04
18 150 RAFAŁ KAUCZ 1988 ŻARKI POL Biegaj z Żarkami 00:41:52 00:12:10
19 122 PAWEŁ KAŃTOCH 1981 TWARDOWICE POL 00:42:26 00:12:44
20 126 ŁUKASZ CHURAS 1977 MYSZKÓW POL 00:42:59 00:13:17
21 39 SŁAWOMIR RYCHLIK 1982 CYNKÓW POL Wyborowej 00:43:19 00:13:37
22 124 PAWEŁ WYSZYŃSKI 1977 CYNKÓW POL CYNKÓW 00:43:37 00:13:55
23 121 SZYMON OWCARZ 1998 CYNKÓW POL AKS CANNON KRUSIN 00:44:53 00:15:11
24 57 MARCIN GIL 1992 CYNKÓW POL 00:45:26 00:15:44
25 9 MARCIN ZOBAWA 1980 GNIAZDÓW POL Amatorskie bieganie 00:45:35 00:15:53
26 116 MARCIN KAPTACZ 1979 MYSZKOW POL Stowarzyszenie KIJOMANIACY 00:46:48 00:17:06
27 134 MIROSŁAW KSIĘŻYK 1978 CHORZÓW POL MACROLOGIC 00:48:19 00:18:37
28 41 ANDRZEJ JAKÓBCZAK 1981 ŻARKI POL Żarki 00:49:14 00:19:32
29 7 RAFAŁ WOLAŃSKI 1998 KOZIEGŁOWY POL 00:49:56 00:20:14
30 106 WOJTEK KIJANKA 1998 KOZIEGŁOWY POL 00:49:57 00:20:15
31 23 MARIUSZ STRYNIAK 1977 MZYKI POL 00:51:29 00:21:47
32 152 IWO ZAJĄC 1996 KATOWICE POL 00:52:52 00:23:10
33 107 MICHAŁ KRAWCZYK 1980 HUTKI POL RUN4FUN 00:54:49 00:25:07

Statystyka wyników w 9 KM M18

najlepszy wynik 00:29:42
najgorszy wynik 00:54:49

Statystyka prędkości w 9 KM M18

najwyższa śr. prędkość 18.17 km/h
najniższa śr. prędkość 9.85 km/h

Statystyka tempa w 9 KM M18

najlepsze śr. tempo 00:03:19 min/km
najgorsze śr. tempo 00:06:06 min/km