teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne II Bieg Z Kopyta w dniu 03.09.2016

Tabela wyników: 5 KM OPEN

9 KM OPEN - 9 KM KOBIETY - 9 KM MĘŻCZYŹNI - 9 KM K18 - 9 KM K40 - 9 KM K60 - 9 KM M18 - 9 KM M40 - 9 KM M60 - 
5 KM OPEN - 5 KM KOBIETY - 5 KM MĘŻCZYŹNI  - 5 KM K18  - 5 KM K40 - 5 KM K60 - 5 KM M18 - 5 KM M40 - 5 KM M60 - 
5 KM NW OPEN - 5 KM NW KOBIETY - 5 KM NW MĘŻCZYŹNI - 5 KM NW K18 - 5 KM NW K40 - 5 KM NW K60 - 5 KM NW M18 - 5 KM NW M40 - 5 KM NW M60

Tabela wyników: 5 KM OPEN

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik strata
1 46 RAFAŁ FORMICKI 1995 ZAWIERCIE POL Victoria Zawiercie 00:14:09
2 75 JAKUB CABAN 1988 MOSKORZEW POL UKS Pilawa Moskorzew 00:14:39 00:00:30
3 27 MICHAŁ SAWICKI 1987 ŁAZY POL 00:14:55 00:00:46
4 144 JAROSŁAW KOŁODZIEJCZYK 1970 CZĘSTOCHOWA POL Zabiegani Częstochowa 00:15:16 00:01:07
5 123 ROBERT ŚLĘZAK 1976 SZCZEKOCINY POL FAMILO TEAM 00:15:46 00:01:37
6 138 PIOTR CICHOWSKI 1982 WOŹNIKI POL 00:15:57 00:01:48
7 118 DAWID KLUZA 1989 GNIAZDÓW POL 00:16:03 00:01:54
8 136 PAWEŁ MUCHA 1978 MYSZKÓW POL 00:16:17 00:02:08
9 132 BRUNO ŁĘSKI 2003 BYTOM POL 00:16:23 00:02:14
10 22 WOJCIECH BRONCEL 1991 GNIAZDÓW POL 00:16:37 00:02:28
11 127 PIOTR SOBCZYK 1975 KIELCE POL 00:16:59 00:02:50
12 34 GRZESIEK CHMIELARZ 1989 KATOWICE POL PATO KATO TEAM 00:18:07 00:03:58
13 125 MICHAŁ BINKIEWICZ 1978 CZELADŹ POL 00:18:10 00:04:01
14 105 MICHAŁ MAKUCH 1980 LGOTA GÓRNA POL 00:18:36 00:04:27
15 2 ADAM WASIOŁKA 1972 KATOWICE POL PaPo Katowice 00:18:58 00:04:49
16 111 PIOTR ZIMNY 1983 MZYKI POL Saint-Gobain SQUAD 00:19:10 00:05:01
17 38 ZBIGNIEW PAWŁOWSKI 1951 PUŁAWY POL Senior51 Team 00:19:15 00:05:06
18 33 ANDRZEJ LESZCZAWSKI 1962 SOSNOWIEC POL 00:19:30 00:05:21
19 143 KAMIL BUŁA 1999 KOZIEGŁOWY, GNIAZDÓW POL 00:20:49 00:06:40
20 142 ARTUR BUŁA 2001 KOZIEGŁOWY, GNIAZDÓW POL 00:21:01 00:06:52
21 67 GRZEGORZ GRUSZKA 1990 KOZIEGŁOWY POL którędy na Giewont 00:21:28 00:07:19
22 103 EDWARD KRAWCZYK 1947 RUDNIK WIELKI POL 00:21:53 00:07:44
23 79 BEATA OLEJARZ 1987 CZĘSTOCHOWA POL 00:22:30 00:08:21
24 30 MICHAŁ GRUSZKA 1988 MARKOWICE POL którędy na Giewont 00:22:35 00:08:26
25 99 ANNA FILIPCZYK 1985 KATOWICE POL 00:23:05 00:08:56
26 11 RAFAŁ BUDZYŃ 1977 DĄBROWA GÓRNICZA POL 00:23:29 00:09:20
27 28 ANNA URBAŃCZYK 1985 MYSZKÓW POL 00:24:49 00:10:40
28 141 ADAM DZIUK 1980 MYSZKÓW POL 00:24:50 00:10:41
29 94 JOANNA GRYGIEL 1959 ŻARKI LETNISKO POL Leśne Ludki Żarki Letnisko 00:25:02 00:10:53
30 25 ZUZANNA TUORA 2000 MYSZKÓW POL 00:25:55 00:11:46
31 54 JUSTYNA WOSZCZYCKA 1985 ZAWIERCIE POL 00:26:20 00:12:11
32 37 ELŻBIETA PAWŁOWSKA 1956 PUŁAWY POL Senior51 Team 00:28:12 00:14:03
33 151 KAROLINA PLUTA 1997 CYNKÓW POL 00:28:25 00:14:16

Statystyka wyników w 5 KM OPEN

najlepszy wynik 00:14:09
najgorszy wynik 00:28:25

Statystyka prędkości w 5 KM OPEN

najwyższa śr. prędkość 21.18 km/h
najniższa śr. prędkość 10.56 km/h

Statystyka tempa w 5 KM OPEN

najlepsze śr. tempo 00:02:50 min/km
najgorsze śr. tempo 00:05:42 min/km