teraz jesteś w wynikionline.pl       przejdź do: chronosports.plbiurozawodow.pl            polskienglish

wyniki online i klasyfikacje zawodów sportowych

Wyniki oficjalne zawodów wróć

Wyniki oficjalne II Bieg Z Kopyta w dniu 03.09.2016

Tabela wyników: 5 KM NW OPEN

9 KM OPEN - 9 KM KOBIETY - 9 KM MĘŻCZYŹNI - 9 KM K18 - 9 KM K40 - 9 KM K60 - 9 KM M18 - 9 KM M40 - 9 KM M60 - 
5 KM OPEN - 5 KM KOBIETY - 5 KM MĘŻCZYŹNI  - 5 KM K18  - 5 KM K40 - 5 KM K60 - 5 KM M18 - 5 KM M40 - 5 KM M60 - 
5 KM NW OPEN - 5 KM NW KOBIETY - 5 KM NW MĘŻCZYŹNI - 5 KM NW K18 - 5 KM NW K40 - 5 KM NW K60 - 5 KM NW M18 - 5 KM NW M40 - 5 KM NW M60

Tabela wyników: 5 KM NW OPEN

miejsce numer zawodnik rocznik miejscowość kraj klub wynik strata
1 65 DARIUSZ BIŃCZYK 1984 CZĘSTOCHOWA POL Zabiegani Częstochowa 00:26:24
2 130 RYSZARD GARBAT 1965 SOSNOWIEC POL 00:27:15 00:00:51
3 113 LESZEK MIELCAREK 1955 BYTOM POL 00:27:18 00:00:54
4 49 ZBIGNIEW CZARNECKI 1972 MYSZKÓW POL Team Pohulanka 00:27:42 00:01:18
5 50 ZBIGNIEW UJEJSKI 1958 MYSZKÓW POL Team Pohulanka 00:27:48 00:01:24
6 45 KONRAD STRZELECKI 1992 CZĘSTOCHOWA POL Zabiegani Częstochowa 00:28:38 00:02:14
7 8 JAN MACHOWSKI 1950 KOZIEGŁOWY POL 00:28:53 00:02:29
8 93 JAROSŁAW GRYGIEL 1959 ŻARKI LETNISKO POL Leśne Ludki Żarki Letnisko 00:28:58 00:02:34
9 14 JAN SERWOTKA 1954 WODZISŁAW ŚLĄSKI POL Forma Wodzisław Śląski 00:29:10 00:02:46
10 12 PIOTR MACHOLC 1956 DĄBROWA GÓRNICZA POL Dąbrowa Nordic Team 00:29:22 00:02:58
11 91 KATARZYNA GRYGIEL 1983 ŻARKI LETNISKO POL Leśne Ludki Żarki Letnisko 00:29:27 00:03:03
12 139 ŁUKASZ GARBAT 1989 SOSNOWIEC POL 00:30:20 00:03:56
13 63 ADRIAN BŁASZCZYK 1976 CZĘSTOCHOWA POL LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO 00:30:39 00:04:15
14 128 OLGA NIEMIEC 2005 ZARKI POL 00:30:44 00:04:20
15 147 BOGDAN ŚCIBISZ 1943 SOSNOWIEC POL TKKF SATURN CZELADŹ 00:30:54 00:04:30
16 10 GRAŻYNA ZIELIŃSKA 1963 DOBIESZOWICE POL Bobry Walking 00:31:58 00:05:34
17 24 EWA ZYDEK 1953 DOBIESZOWICE POL Bobry Walking 00:32:15 00:05:51
18 36 MATEUSZ MANDAT 1990 LESZNO POL 00:32:31 00:06:07
19 115 JOANNA KAPTACZ 1980 MYSZKÓW POL Stowarzyszenie KIJOMANIACY 00:33:02 00:06:38
20 21 IWONA HAUKE 1984 SIEMONIA POL Bobry walking 00:33:22 00:06:58
21 62 ZYGMUNT PASEK 1945 PORAJ POL LEŚNE LUDKI 00:33:28 00:07:04
22 59 BOŻENA GARBAT 1968 SOSNOWIEC POL 00:33:29 00:07:05
23 19 GRAŻYNA JAKUBIUK 1956 NIEGOWA POL indywidualna 00:33:33 00:07:09
24 6 JOANNA PERCHALUK 1985 ZAKOPANE POL Chata Biegacza K34 00:34:09 00:07:45
25 15 ADAM ZIELIŃSKI 1987 TRELLEBORG POL 00:34:46 00:08:22
26 78 KRZYSZTOF PIGUŁA 1962 ŁÓDŹ POL 00:34:48 00:08:24
27 110 EWA WÓJCIK 1976 MYSZKOW POL kijomaniacy 00:35:29 00:09:05
28 140 GABRIELA BOJANEK 2006 PUSTKOWIE LGOCKIE POL kijomaniacy 00:36:25 00:10:01
29 55 JUSTYNA TUORA 1984 BYSTRZANOWICE POL 00:36:31 00:10:07
30 149 IRENEUSZ NOWAK 1947 MYSZKÓW POL 00:36:32 00:10:08
31 5 AGNIESZKA KORZEC 1980 KOZIEGŁOWY POL Stowarzyszenie Kijomaniacy 00:37:05 00:10:41
31 4 JOANNA GRABOWSKA 1983 STARA HUTA POL Stowarzyszenie Kijomaniacy 00:37:05 00:10:41
33 13 OLGA SERWOTKA 1955 WODZISŁAW ŚLĄSKI POL FORMA WODZISŁA ŚLĄSKI 00:41:00 00:14:36

Statystyka wyników w 5 KM NW OPEN

najlepszy wynik 00:26:24
najgorszy wynik 00:41:00

Statystyka prędkości w 5 KM NW OPEN

najwyższa śr. prędkość 11.36 km/h
najniższa śr. prędkość 7.32 km/h

Statystyka tempa w 5 KM NW OPEN

najlepsze śr. tempo 00:05:17 min/km
najgorsze śr. tempo 00:08:13 min/km